Kursy językowe dla dorosłych

Proponujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkującego do zaawansowanego, przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, CPE.

W celu zakwalifikowania do właściwej grupy, przed rozpoczęciem zajęć prosimy przyszłych słuchaczy o wypełnienie testu kwalifikacyjnego lub rozmowę z lektorem. Przed podjęciem decyzji o zapisaniu na kurs, dajemy również możliwość odbycia darmowej lekcji próbnej w sugerowanej grupie.

Kursy są oparte na autorskich programach. Kładziemy nacisk przede wszystkim na komunikację i używanie „żywego języka”, równocześnie doskonaląc gramatykę. Stosowane w trakcie zajęć narzędzia multimedialne oraz gry edukacyjne mają na celu podniesienie skuteczności nauczania. Dodatkowo kursanci otrzymują od nas możliwość uczestniczenia w darmowych konwersacjach. W procesie nauczania bierzemy pod uwagę indywidualne cechy i potrzeby uczestników kursu.

Przedpołudniowy angielski dla rodzica z dzieckiem

Kurs przedpołudniowego angielskiego adresowany jest do rodziców dzieci w wieku 2-4 lat, którzy chcieliby nauczyć się jak bawić się ze swoim maluszkiem w języku angielskim. Daje on praktyczne wskazówki, w jaki sposób rozpocząć kontakt dziecka z językiem obcym. Jednocześnie dla dziecka to czas zabawy i atrakcyjnego spędzenia czasu zarówno z rodzicem, jak też innymi dziećmi.

Kursy dla seniorów

Prowadzimy zajęcia języków obcych dostosowane do potrzeb i oczekiwań osób w wieku dojrzałym. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, w kameralnych salach. Kurs pozwala na opanowanie gotowych wzorów komunikacyjnych, pomaga osłuchać się z językiem i poznać prawidłową wymowę.

Poranny angielski przy kawie

Z myślą o osobach dysponujących odrobiną wolnego czasu w godzinach przedpołudniowych stworzyliśmy kursy przy kawie lub herbacie i ciasteczku. W miłej atmosferze uczestnicy doskonalą swoje umiejętności komunikacyjne, poruszając wybrane tematy dnia codziennego. Bez testów i stresu pogłębiają znajomość słownictwa i gramatyki na poziomie językowym posiadanym przez uczestników grupy.

Z przyjaciółmi na kurs

Jeśli najlepiej czujesz się w gronie przyjaciół, gdyż nauka przychodzi Ci wówczas najłatwiej, a uczenie sprawia największą frajdę, zaproś jednego lub więcej znajomych do rozpoczęcia przygody z językiem obcym. Dajemy Wam możliwość nauki tylko we własnym gronie.

klasy 2-języczne szkoła europaaktualności szkoła europa
kurs językowy szkoła europa
test z języka angielskiego szkoła europatest z języka niemieckiego szkoła europa
cennik szkoła europacennik szkoła europa
lektorzy szkoła europa
język polski dla obcokrajowcówklasy 2-języczne szkoła europa
metoda bezpośrednia szkoła europa
cennik szkoła europakontakt szkoła europa