ENGLISH KIDS CLUB to nasze nowatorskie kursy angielskiego dla maluchów w wieku 3 – 6 lat to doskonałe połączenie zabawy z nauką języka angielskiego na podstawie programów autorskich udoskonalonych w trakcie prawie 20-letniego nauczania dzieci przedszkolnych.

Tryb zajęć 1 x 30 min. tygodniowo dla dzieci 3-letnich 

Tryb zajęć 1 x 45 min. tygodniowo dla dzieci 4 – 6-letnich

Powody, dla których warto uczyć dzieci języków obcych od najmłodszych lat:

Nauka zwiększa ciekawość świata

Rozpoczęcie nauki języka obcego pomiędzy 3 a 6 rokiem życia stymuluje rozwój mózgu dziecka zwiększając jego możliwości intelektualne, ćwiczy pamięć, ułatwia naukę kolejnych języków i innych przedmiotów szkolnych, a także zachęca do dalszej edukacji i zwiększa ciekawość świata.

Zwiększone prawdopodobieństwo opanowania języka obcego

Pokazuje, że nauka nie musi być nudnym obowiązkiem, ale może sprawiać przyjemność i radość, ale nade wszystko zwiększa prawdopodobieństwo rzetelnego opanowania języka obcego.

Przyswajanie języka w sposób naturalny

Nauka języka obcego odbywa się przez wykorzystanie naturalnego procesu nabywania języka- poprzez słuchanie i działanie. Nasi nauczyciele stosują metodę bezpośrednią, której efekty nauczania są widoczne już po paru tygodniach nauczania.

Nauka poprzez zabawę

Dzieci słuchają poleceń nauczyciela w języku obcym, wykonują zadania oraz ćwiczenia. Po krótkim czasie zaczynają zapamiętywać rymowanki, wierszyki, piosenki i krótkie wypowiedzi. Nauka odbywa się na podstawie podręczników, zatwierdzonych przez MEN oraz autorskich programów naszych nauczycieli. Na zajęciach lektorzy używają również kart obrazowych, kolorowych plansz ze słownictwem, puzzli, domina, memory.

klasy 2-języczne szkoła europaaktualności szkoła europa
kurs językowy szkoła europa
test z języka angielskiego szkoła europatest z języka niemieckiego szkoła europa
cennik szkoła europacennik szkoła europa
lektorzy szkoła europa
język polski dla obcokrajowcówklasy 2-języczne szkoła europa
metoda bezpośrednia szkoła europa
cennik szkoła europakontakt szkoła europa