MATURA

Dla uczniów klas maturalnych proponujemy kursy języka angielskiego oraz matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
W trakcie roku szkolnego, młodzież zdobędzie wiedzę wymaganą na danym poziomie egzaminu i utrwali materiał obowiązujący na egzaminie zgodnie z podstawą programową każdego z przedmiotów. W trakcie kursów zostaną przeprowadzone próbne egzaminy, które pozwolą na wstępną ocenę umiejętności kursantów. Zajęcia prowadzą nauczyciele, mający wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu młodzieży do matury. Oprócz przekazania uczniom konkretnej wiedzy, nauczyciele pomagają również zminimalizować stres przedegzaminacyjny.

Kursy odbywają się w trybie 1 x 90 min. tygodniowo w godzinach popołudniowo-wieczornych w trybie stacjonarnym lub online.

Koszt miesięczny za osobę w grupie 2 osobowej: 460 zł

Koszt miesięczny za osobę w grupie 3 – 6 osobowej: 380 zł.

KONTAKT

Akademia Europa w oczach naszych uczniów i ich rodziców

Dzień dobry Pani Grażyno, bardzo dziękujemy za super przygotowanie Olki do egzaminów ?. Test ósmoklasisty zaliczyła na 98%!, a test kompetencji do liceum na 95%!. Współpraca z Panią i z Europą to prawdziwa przyjemność ?.

Rodzice Oli

Posłanie córki na kurs przygotowujący do egzaminu z j. angielskiego w „Europie” był strzałem w dziesiątkę. Córka chętnie uczęszczała na zajęcia i bardzo dużo się nauczyła. Dowodem na to jest egzamin ósmoklasisty zdany na 100%.
Pozdrawiamy Agnieszka i Martyna.
P.S. Pani Grażynko ściskamy Panią b. mocno i życzymy dużo zdrowia. ? Z pewnością będziemy kontynuować naukę j. angielskiego w „Europie” w nowym roku szkolnym ??

Mama

Polecam kurs przygotowujący do testów ósmoklasisty w Akademii Europa. Córka właśnie tam przygotowywała się do egzaminu z jęz. angielskiego, zdobywając wiedzę w miłej atmosferze. Zajęcia prowadzone były na bardzo wysokim poziomie, o czym może świadczyć wynik egzaminu 98%. Dziękujemy i pozdrawiamy lektorów z Europy. Karolina

Mama

Egzamin przez córkę zdany na 100% mimo, że nauka języków nie przychodzi jej łatwo – jest ścisłowcem. Program kursu dobrany tak, aby wszystko udało się w terminie do egzaminu przerobić. Szczerze polecam. Mama Julki.

Mama

Szanowni Państwo, Z czystym sumieniem polecam kursy w Szkole Językowej EUROPA przygotowujące młodzież do egzaminu w klasie ósmej. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, a nauczyciele dysponują dużą wiedzą, doświadczeniem i cierpliwością. Grupy są niewielkie co ułatwia naukę. Dzielę się syna i moją pozytywną opinią. Szczerze polecam EUROPĘ. Mama Piotra

Mama

Kurs egzaminu do egzaminu 8 klasisty był bardzo profesjonalny i pomocny, podobnie zresztą jak jak wszystkie inne kursy proponowane przez Europe. W przypadku mojego syna zaowocował wspaniałym wynikiem – 98%. PEwnie nie raz będziemy jeszcze korzystać. Dziękuję bardzo 🙂 Agnieszka

Mama

Pani Grażyno,
dziękujemy za kolejny rok z językiem angielskim! Zajęcia prowadzone na bardzo dobrym poziomie, w miłej atmosferze; a przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty – pełen profesjonalizm!!!!! Wynik Weroniki to 98%!!!!

Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym!
pozdrawiam, Monika – mama Weroniki

Mama
klasy 2-języczne szkoła europaaktualności szkoła europa
kurs językowy szkoła europa
test z języka angielskiego szkoła europatest z języka niemieckiego szkoła europa
cennik szkoła europacennik szkoła europa
lektorzy szkoła europa
język polski dla obcokrajowcówklasy 2-języczne szkoła europa
metoda bezpośrednia szkoła europa
cennik szkoła europakontakt szkoła europa